Kategoriler
Genel

mavi kapı

Öyle uzun bir düşüş oldu ki dibi gördüğümde oramı buramı yokladım. Bir şey olmamıştı. Zemin de sertti duvarlarda. Neyin içine düştüm ki? Biraz doğruldum ayağa kalktım evet bir şeyin içindeyim. Önce bir analiz yapmalı. Etrafta bana benzeyen şeyler var ama hareketsizler. Hiç kıpırdamadan duruyorlar. Duvarlar şeffaf gibi dışarısını görebiliyorum biraz buğulu hepsi o. Kafamı yukarı kaldırdığımda ise mavi bir duvar ya da kapı. Uzun derin şeffaf bir şeyin dibindeyim ve kapısı ya da kapağı mavi.

Durum analizi bittiyse çözüme geçmekte fayda var. Biraz hareket evet ayakta durabiliyorum. Önce bu duvarları nasıl tırmanabilir ve sonra da o kapıyı nasıl açarım onu düşünmem lazım. Biraz deneyelim ha gayret biraz biraz yükselebiliyorum. Ne kadarda kaygan bir duvar. Tutunabileceğim bir şeyler olsa keşke. Evet ha gayret. O da ne?! Kapak açıldı ve benden bir sürü içeri döküldü. Of! Durabildiğim kadar burada durmam lazım. Neredeyse yarıya kadar gelmişken.

Dibi boyladım. En azından yapabileceğimi biliyorum. Evet tekrar sıva kolları şu kaygan duvara ben kimim gösterelim. Anlamadığım şey şu bana benzer şeylerin hiçbir çabada bulunmaması. Memnunlarsa yerlerinden. Evet süper yarı yola geldim. Hayır hayır of bu bana benzer şeyler bir çalkalanma yaptı ki sormayın. Sallandık, yana doğru eğildik ve küt! A! kapıya gelmişim. 

Sandığım kadar atıl değillermiş aslında demek kapıyı açmak için bir etki yaratıp içinde bulunduğumuz şeyi sallayarak devirdiler. Kapının tam da ağzına geldim. Bu malzeme duvarla aynı değil. Soğuk bir şey. Keskin gibi. Mavi.

kapı açıldı…

Şimdi anladım mavi metal kapaklı cam bir şişenin içinde bir su damlasıyım.

Geliştirici: tubayseozgur

doğmadan başlayanlardanım ve hayatın içinde bir çatlak kiremit :)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s